wtorek, 8 września 2015

Wyniki rozdania Yves Rocher

Witam:)

Wybaczcie, że tak późno przychodzę z wynikami. Pomimo, że już dawno nie jestem uczennicą początek września był dla mnie niełatwy ze względu na powrót do szkoły moich córek. W tym roku wyjątkowo trudno było przestawić się na "tryb szkolny" - wcześniejsze wstawanie, pilnowanie lekcji, dowożenie na zajęcia dodatkowe i inne "przyjemności" dobrze znane rodzicom uczniów:/. Gdy w końcu udało mi się znaleźć chwilę, żeby usiąść do komputera okazało się, że mam problemy z internetem, każda strona ładuje mi się dobrych kilka minut :/. Wreszcie udało mi się jednak zliczyć losy i wyłonić zwycięzcę. Nie przedłużając, jest mi bardzo miło ogłosić, że wygrywa:

nieidealniezidealnizowana

Gratuluję zwyciężczyni a pozostałym osobom dziękuję za udział i tak liczne zainteresowanie konkursem. Z pewnością nie był to ostatnie rozdanie na moim blogu :)

13 komentarzy:

  1. Gratuluję! :)
    Podejrzewam, że 'powrót do szkoły" nie był przyjemny też z powodu pogody, która tak drastycznie się zmieniła... ja póki co mam wakacje, moja mama się męczy z młodszą siostrą, bo jak ja teraz studiuję i to w innym mieście, to nie ma kto z rana podrzucić na PKS, a pieszo mamy na niego jakieś 3,5 km. :)

    OdpowiedzUsuń